
У перші дні зимових Паралімпійських ігор-2026 спортсмени Києва успішно розпочали виступи у пара біатлоні серед спортсменів з порушеннями зору.
У спринті на дистанції 7,5 км срібну нагороду здобув Ярослав Решетинський разом зі спортсменом-лідером Дмитро Драгун 🥈
Бронзову медаль у цій гонці виборов Анатолій Ковалевський 🥉
Максим Мурашковський фінішував сьомим
У індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км ще одну срібну нагороду для України виборов Максим Мурашковський 🥈
Також високі результати показали інші спортсмени столиці:
Ярослав Решетинський (спортсмен-лідер Дмитро Драгун) в індивідуальній гонці посіли 4 місце, а Анатолій Ковалевський фінішував шостим.
Впевнено розпочав виступи і спортсмен-лідер Артем Казарян — за результатами двох гонок увійшов до топ-10.
Свій старт на цих Паралімпійських іграх ще попереду має і Ігор Кравчук.
Паралімпійські змагання тривають, попереду ще старти у пара біатлоні та пара лижних перегонах. Вітаємо спортсменів Києва з вдалим початком Паралімпіади та бажаємо всій збірній команді України нових сильних виступів! 💙💛
Більше фото на нашому Facebook
Слідкуйте за нами в соцмережах:




